Susisiekite: +370 655 37364

Tavo gražių plaukų formulė

Apie Tavo Šampūnas

Labas!

Aš esu Radvilė, „Tavo Šampūnas“ įkūrėja.

Mano kelionė prasidėjo tikrai ne nuo sėkmės ir pasitikėjimo savimi. Priešingai, ilgus metus man trūko pasitikėjimo ir meilės sau.

Kasdien aš žalojau savo plaukus, naudodama karštį, stiprias vienkartinį efektą suteikiančias priemones ir žinoma dažydama juos, trokšdama išorinio grožio, kuris, pasirodo, niekada nebuvo tobulas.

Tačiau visoje šioje ilgoje kelionėje išmokau, kad tikrasis grožis ir pasitikėjimas pirmiausia kyla iš sveikų, pamaitintų plaukų, kai jie gauna būtent tai, ko jiems trūksta labiausiai.

Taip gimė „Tavo Šampūnas“ – mano asmeninis atsakas į grožio industrijos iššūkius, įkvėptas dviejų dalykų, kuriais labiausiai tikiu – gamtos ir iš jos atkeliaujančių natūralių ingredientų bei mokslo ir tai, kaip jo sukurtos technologijos gali padėti greitai pasiekti norimų rezultatų.

Kiekvienas Tavo Šampūno produktas yra ne tik mano meilės, kurią įdedu, tačiau ir rūpestingai atrinktų natūralių augalų ekstraktų bei trichologijos mokslo inovacijų rezultatas.

Kartu su „Tavo Šampūnu“, aš kviečiu kiekvieną moterį atrasti savo plaukų grožį iš naujo – natūraliai, su meile ir mokslo paremtais metodais.

Tūkstančiai moterų jau pasidalijo savo atgimimo istorijomis.

Prisijunk ir tu – leisk savo plaukams atsiskleisti pilnai su „Tavo Šampūnu“.

Nemokamas siuntimas LT

Užsisakius už €29 ir daugiau

14 dienų grąžinimo garantija

Be rūpesčių, paprastai ir lengvai

Greitas pristatymas

Paštomatu per 3-5 d.d.

100% Saugus atsiskaitymas

Visi populiariausi mokėjimo būdaiVisa

Pasirinkite produktą iš sąrašo