Pirkinių krepšelis

Susisiekite: +370 655 37364

Subalansuota INDIVIDUALIAI TAVO plaukams

Tavo gražių plaukų formulė

Atsiskaitymas

Mokėjimas internetu vykdomas per saugią Paysera sistemą – tai greitas ir patogus būdas atsiskaityti internetu. Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visos reikiamos mokėjimo informacijos – mokėjimas bus sugeneruotas automatiškai – pasirinkus savo banką, sistema nukreips į el. bankininkystės sistemą – tereiks prisijungti prie savo el. bankininkystės ir patvirtinti jau suformuotą mokėjimą.

Kaip apmokėti naudojantis elektronine bankininkyste?

Atlikite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite “Elektroninė bankininkystė” bei savo banką. Kitame žingsnyje būsite nukreiptas į banko puslapį, kur reikės prisijungti prie savo el. bankininkystės sistemos. Prisijungus bus rodomas jau suformuotas mokėjimas, tad tereiks jį patvirtinti. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į hellohair.lt

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik banko puslapyje prisijungimui prie sistemos. Vykdomas mokėjimas yra visiškai saugus – jo metu yra naudojamas specialus SSL (Secure Socket Layer) saugumo protokolas, garantuoja visišką duomenų apsaugą.

Mokėk grynais

Mokėk grynais šiose vietose – įvairių bankų skyriuose, Maxima bei Narvesen parduotuvėse, spaudos kioskuose, Perlo paslaugų terminaluose, Lietuvos pašto ar PayPost skyriuose.

Įvykdžius užsakymą ir pasirinkus norimą mokėjimo būdą, automatiškai bus sugeneruota sąskaita, kurią bus galima atsispausdinti ir apmokėti pasirinktoje vietoje.

Mokėjimui atkeliavus, jūsų produktai bus išsiųsti nedelsiant.

Nemokamas siuntimas

Užsisakius už €29 ir daugiau

14 dienų grąžinimo garantija

Be rūpesčių, paprastai ir lengvai

Greitas pristatymas

Paštomatu per 3-5 d.d.

100% Saugus atsiskaitymas

Paysera / PayPal / MasterCard / Visa

© Tavo Šampūnas 2022

Suk 🫶 prizų ratą!

Suk prizų ratą ir laimėk prizą! Norint sukti ratą, primiausia įvesk savo el. pašto adresą ir paspausk ant mygtuko "Sukti"

Prizas bus pridėtas prie jūsų užsakymo Tavo Šampūno e-parduotuvėje!  
SUKTI RATĄ