Susisiekite: +370 655 37364

Tavo gražių plaukų formulė

DUK

1. Kaip tai veikia?

Nauja patirtis su Tavo Šampūnu prasideda dar prieš jam užkariaujant tavo vonią!

Pirmiausia tavęs laukia įdomus testas, kuris padės mūsų dirbtinio intelekto technologijai išanalizduoti tavo plaukus ir subalansuoti tobulą ingredientų formulę, kurios jiems reikia!

Kelionė pas savo svajonių plaukus smagi ir prasideda ji taip:

👉 Tu atlieki testą, kuris mums padeda sužinoti viską apie tavo plaukus

👉 Mes subalansuojame tavo plaukams skirtą šampūno ir kondicionieriaus formulę.

👉 Tu užsisakai savo šampūną ir/ar kondicionierių ir gauni juos per 5 d.d.

👉 O tada… Išbandai ir pasidalini su mumis savo patirtimi! 🙂

2. Kaip ir kur gausiu savo šampūną?

Pristatymas trunka apie 5 d.d., siuntys bus pristatytas į tavo pasirinktą paštomatą.

3. Kaip yra gaminamas mano šampūnas ir kondicionierius?

Pirmiausia mūsų dirbtinio intelekto technologija išanalizuoja tavo testo rezultatus ir suskaičiuoja, kokių ingredientų reikia tavo plaukams.

Tavo šampūnas ir kondicionierius yra gaminamas Italijoje, laboratorijoje, kuri jau daugiau nei 20 metų gamina aukštos kokybės priemones profesionalams.

4. Ar mano šampūne yra parabenų?

Ne. Tavo formulėje nėra parabenų, mineralnių aliejų, druskų, GMO. Gaminant tavo formulę nebuvo atliekami bandymai su gyvūnais.

Tavo formulė yra pagaminta pirmiausia galvojant apie tavo plaukus, tačiau taip pat apie gamtą, ekologiją. Todėl tavo formulė yra sudaryta iš ingredientų, kurie buvo išgauti naudojant tvarią gamybą. Tavo pakuotė yra iš 100% perdirbamo plastiko.

Mes esame už grožį viduje ir už grožį išorėje.

5. Ar galiu naudoti savo formulę, jei man slenka plaukai?

Plaukų slinkimas gali būti susijęs su įvairiomis priežastimis – stresu, hormonais, mityba, emocijomis ir net genetika. Tavo formulė gali padėti sumažinti plaukų slinkimą dėl to, kad pirmiausia ji rūpinasi, kad plaukas būtų sveikas. Tačiau ji negali pašalinti kai kurių pirminių priežasčių (streso, netinkamos mitybos, sveikatos sutrikimų).

Ingredientai, esantys tavo formulėje, pagerina tavo galvos odos būklę, todėl tavo plaukai sustiprėja, geriau auga. Tačiau jei tavo plaukų slinkimo priežastis medicininė, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju.

6. Turiu pleiskanų. Ar mano šampūnas man padės?

Tavo šampūnas tiesiogiai negydo pleiskanų, tačiau jis gydo priežastis, dėl kurių pleiskanos atsirado. Įvairūs cheminiai ingredientai, esantys kitose plaukų priežiūros priemonėse, sausina galvos galvos odą, ją dirgina, galvos oda praranda savo natūralų riebalų kiekį ir dėl to atsiranda pleiskanos. Tavo šampūnas užkirs kelią visiems šiems veiksniams, todėl po kiek laiko pastebėsi teigiamus rezultatus. Tačiau nepamiršk, viskam reikia laiko. Tavo galvos oda neišsausėjo per savaitę, tad ir atsistatyti reikia daugiau laiko.

7. Kaip naudoti Tavo Šampūną?

Kartu su savo šampūnu gausi ir instrukciją, kaip jį naudoti. Labai svarbu nepraleisti kondicionieriaus, maitinti ir drėkinti savo plaukus.

Pirmiausia sudrėkink visus plaukus ir 2 eurų monetos dydžio šampūno kiekį įmasažuok į galvos odą. Šampūną naudok tik ant galvos odos, visų plaukų įmasažuoti su juo nereikia. Išskalauk su vandeniu (niekada nenaudok per karšto vandens plaunant plaukus!).

Tuomet per visą plaukų ilgį (tačiau ne ant šaknų!) paskirstyk kondicionierių. Geresniam paskirstymui gali naudoti šukas plačiais šereliais. Patarimas: kondicionierių taip pat gali naudoti kaip drėkinančią ir maitinančią kaukę. Paskirstyk jį per visą plaukų ilgį ir palaikyk 5-15 min.

Geriausių rezultatų pasieksi produktus naudojant regulariai ir taisykingai.

8. Ar tiesa, kad kas kiek laiko reikia pakeisti naudojamą šampūną ir kondicionierių?

Tai, kad plaukai pripranta prie naudojamo šampūno ir kondicionieriaus yra mitas. Keisti produktų nereikia ir reguliarus jų naudojimas duos geresnių rezultatų. Priemones keisti reikia, jei plaukų būklė keičiasi iš esmės (juos dažai, kerpi, atlieki procedūrą). Tokiu atveju rekomenduojame atlikti testą iš naujo, taip bus atrinkti labiausiai naujai plaukų būklei tinkantys ingredientai.

Nemokamas siuntimas LT

Užsisakius už €29 ir daugiau

14 dienų grąžinimo garantija

Be rūpesčių, paprastai ir lengvai

Greitas pristatymas

Paštomatu per 3-5 d.d.

100% Saugus atsiskaitymas

Visi populiariausi mokėjimo būdaiVisa

Pasirinkite produktą iš sąrašo