Susisiekite: +370 655 37364

Tavo gražių plaukų formulė

Šampūnas, kondicionierius ir skysti kristalai, kurie tinka besiriebaluojantiems plaukams

Kaip buvusi kirpėja teko išbandyti labai daug priemoniu palygininui. Pristatymas viskas puikiai, greitai gavau siuntinuka. Kažkokios kritikos tikrai kol kas neturiu, nustebino kondicionieriaus konistencija, turbūt visos ilgaplaukais susiduria su skystu kondicionieriaus nubegimu, šis patiko, todėl, kad yra tirštesnės kosistencijos ir nenubėga nuo šlapio plauko žemyn.

Pas mane problema besiriebaluojančios šaknys ir greičiausiai sausa galvos oda…kažkokio super wau efekto iš sampūno kol kas nepajutau, tačiau tam reikia laiko naudojant, kad sunormalizuoti galvos oda. Bet labai patinka švarios galvos pojūtis, ypatingai šaldantis šampuno efektas. Ka pastebejau, kad kita diena dar nėra riebaluoti, kas būdavo prieš tai, dar panaudojus tikiuosi bus galima pamatyti dar geresnius rezultatus. Pakuotes patogios, dozatoriai taip pat. Taip pat labai patiko skysti kristalai, nera per daug riebus, suglotina plaukai, neriebaluodami.

Plaukai akivaizdžiai lengviau sukuojasi, kadangi pas mane yra besiveliantis plaukas. Reziume esu tikrai patenkinta, planuoju dar įtraukti i naudojamas priemones galvos šveitikli ir žinoma tikrai įsigysiu kristalu didesne talpa😇 Tikrai priskirčiau priemones į rekomenduotinu priemoniu saraša be jokios dvejonės 🥰

Nemokamas siuntimas LT

Užsisakius už €29 ir daugiau

14 dienų grąžinimo garantija

Be rūpesčių, paprastai ir lengvai

Greitas pristatymas

Paštomatu per 3-5 d.d.

100% Saugus atsiskaitymas

Visi populiariausi mokėjimo būdaiVisa

Pasirinkite produktą iš sąrašo

Suk 🫶prizų ratą!

Suk prizų ratą ir laimėk prizą! Norint sukti ratą, primiausia įvesk savo el. pašto adresą ir paspausk ant mygtuko "Sukti"

Prizas bus pridėtas prie jūsų užsakymo Tavo Šampūno e-parduotuvėje!  
SUKTI RATĄ
Never
Remind later
No thanks