Priemones naudojau dar tik porą kartų, bet esu nerealiai patenkinta plaukų išvaizda ir švelnumu!
Patvirtintas pirkimas
Nelikau nusivylusi. Plaukai mano itin švelnūs, tiesūs, nesiveliantys. Manau kartosiu produktų liniją dar ne kartą.
Patvirtintas pirkimas
Gavau siuntinuką ir tą pačią dieną išbandžiau. Viskas NUOSTABU!! Tiek įpakavimas, visos detalės bei atidumas klientui.
Patvirtintas pirkimas
Jau naudoju ir tikrai viskas gerai. Labiausiai nustebino, kad šampūnas ne taip labai putoja, bet išplauna gerai. Kondicionierius superinis.
Patvirtintas pirkimas
Priemonės buvo pirktos dovanai. Labai miela idėja taip nustebinti artimą žmogų ne tik dėl suasmenintos pakuotės, bet ir dėl geros kokybės priemonių!
Patvirtintas pirkimas
Šampūnas ir kondicionierius puikis. Plaukai paklusnesni ir reikalauja mažiau laiko išsiruošiant ryte. Kvapas natūralus, neatrodo itin parfumuotas.
Patvirtintas pirkimas
Didžiausias atradimas, 100% atitinka. Plaukai labai švelnūs, vaizdas kaip po salono. Skaniai kvepia, dozatorius puikiai taupo priemones.
Patvirtintas pirkimas
Šampūnas švelnios tekstūros, puikiai putoja. Kondicionierių laikau ilgiau kaip rekomenduojate. Pirmas įspūdis — dešimt balų.
Patvirtintas pirkimas
Ačiū gavau, išbandžiau, kvapas pasakiškas.
Inga N.
Labai ačiū už džiaugsmą, kurį suteikė pirmas įspūdis - tokia graži pakuotė. Na ir, žinoma, šampūno ir kondicionieriaus poveikis nerealus. Džiaugiuosi švelniais, žvilgančiais ir sveikais plaukais. Ačiū.
Loreta S.
Užsakymą jau gavau, jį pirkau mamai. Mama Jūsų šampūną jau nepirmą kartą naudoja, yra tikrai patenkinta. Aš su dukra taip pat naudoju šį šampūna, kolkas nieko geriau neesu bandžiusi. Ačiū Jums ir visai komandai už puikią plaukų priežiūros kosmetika.
Lina K.
Pagaliau draugė išbandė šampūną. Kvapas nuostabus ir
rezultatas taip pat. Ačiū! Dežutė buvo tokia graži, kad net nekeičiau į
dovanų dežutę.
Jekaterina K.
Taip gavau.Labai patenkinta.Ačiū.
Giedrė R.
viską išbandėme ir naudojame jau 2 rinkinuką🥰 pirma gavome dovanu iš kitos mano dukrytės Dianos, antrą padovanojau aš. Martynai 15m. paauglystė! Nei vieno priekaišto, tik džiaugsmas! Rekomenduoju visiems draugams ir klientams po mezoterapijų ir kurso metu, daug užsakymụ, ir visi labai patenkinti. ačiū, kad esate!!!! Tęsime užsakymus būtent pas Jūs!
Dana
Viskas tobula. Labai smagu gauti taip supakuota gražiai ir viskas aprašyta taip gražiai. Ačiū 🤗
Daiva
Sveiki! Kadangi jūsų šampūną ir kondencijonierių užsakiau sūnui dovanų,tai iš jo atsiliepimų supratau, jog jūsų produkcija puiki!🤗 Nors ir nedaug laiko naudoja sūnus jūsų šampųną,bet efektas jau matosi. Plaukai žymiai mažiau riebaluojasi ir pleiskanoja. Žadu ir sau užsisakyti!🥰
Inga
Užsakymas buvo skirtas mano anytai, jos gimimo dienos proga. Buvo
maloniai nustebinta ir sužavėta personalizuota išvaizda ir tai, kad
produktai buvo parinkti būtent pagal jos plaukus. P.s
labai gaila, kad tik atlikus užsakymą pamačiau, kad yra nuolaidos kodas,
gauti dovanų galvos šveitiklį. Nesu tokio bandžiusi ir jau senokai
norėjau išbandyti. Tikiuosi kitą kartą nepražiopsoti tokios akcijos Ačiū labai už greitą pristatymą.
Danguolė R.
Labai patiko pakuotė tiek siuntos tiek pačio produkto. Draugė jau išbandė ir liko patenkinta. Ačiū labai :)
Ligita
Jums ACIŪ UŽ SUKURTA STEBUKLA, negaliu atsigrozeti savo plaukais😍😍
Agnė
Pirma mintis buvo, na daug reklamavo, pabandykim, kažkokio efekto nesitikėjau, tik galvojau bus graži dovana mamai su jos vardu. Tada teko kelias dienas praleisti pas tėvelius ir sakau pati pabandysiu mamos dovaną. Likau apakusi jau po vieno plovimo - tokių švelnių, taip nesiveliančių ir tiek ilgai nesusiriebaluojančių plaukų niekada neesu turėjusi. Vis liečiau ir liečiau kokie plaukai nuostabiai švelnūs. Ir ką, kitą dieną po plovimo iškart užisisakiau rinkinuką ir sau.
Tai tik noriu pagirti ir padėkoti už tokias nuostabias priemones, sau ir mamai pirksiu tikrai dar ne kartą!
Paulina
Taip pat norėjau pasakyti, kad visas jūsų produkcijos pateikimas yra kosmosas! Jautrus ir galingas, kokia ir yra visa moteriška energija❤️ įkvėpiate ir sužadinate žaismingumą😊
Ana
Gavau siuntinuka, likau labai patenkinta . Pirmas toks aliejukas plaukų galiukams, kuris nesuriebalavo plaukų, nors užtepiau pabandymui nemažą kiekį 😇 Super produktas! Ir dar labai patiko, kad stiklo pakuotėje: tas irgi priduoda "svorio" . Ačiū!😋
Dangira
Dabar su Jūsų šampūnu bei kondicionieriumi eksperimentuoju :).
Bent jau džiugina tai,kad nėra pleiskanų.
Daiva
Vos tik atidarius dėžutę, pamačiau, kiek daug rūpesčio ir meilės tame siuntinuke įdėta 😊 Esu labai Jums dėkinga už tai 🤗
Iš pradžių, po pirmo plovimo, nebuvau labai nustebinta. Bet paskui save guodžiau, kad šitiek laiko "kankinti" plaukai negali atsigaut po pirmo plovimo. Taip ir buvo😄. Dabar jau savaitė, kaip naudoju šampūną ir kondicionierių. Plaukai blizga! Ko jau seniai nebuvo🙄. Malonu juos liesti, šukuoti. Dabar viena iš mano priklausomybių tapo galvos plovimas😅. Šampūnas taip kvepia... O svarbiausia - labai ekonomiškas, nes užtenka lašelio, kad plaukai išsiplautų, o kondicionierius tolygiai pasiskirstytų 😊
Dar kartą esu Jums labai dėkinga ir, manau, kad tikrai čia nebus paskutinis mano pirkinys iš Jūsų 🙂
Ieva
viskas tobula! Jau spėjau ir išbandyti. Labai malonus, švelnus kvapas ir tekstūra
Gina
Gavau ir jau išbandžiau, kolkas tikrai super,plaukai švelnūs ir sumažėjo odos sausumas super.
Laura
Taip, gavau iš jūsų plaukų priemones, ir dabar jau galiu pasakyti, jog esu patenkinta 😇
Dalia
Viskas labai šaunu produkcija kokybiška, labai esu patenkinta. Pirmą rinkinį gavau nuo draugės dovanų likau sužavėta, todėl užsisakiau ir pati. Labai norėčiau, kad spindesio kristalus būtų galima įsigyti didesniu kiekiu, labai jie patinka, bet man 50 ml susinaudoja labai greitai ir buteliukas šiek tiek nepatogiai spaudžiasi kai palenki.
Eglė
Porą kartų jau išbandžiau ir šampūną, ir kondicionierių, tai labai patiko. Plaukai jaučiasi švarūs, o ir pleiskanų žymiai sumažėjo. Esu patenkinta :)
Gabrielė
viskas tiko ir patiko manau, kad dar nekarta pas jus pirksime priemones🙂
Roberta
Šampūną ir kondincionierį gavau ir jau juos išbandžiau. Tai tikrai pajaučiau jų efektą, plaukai tapo tokie švelnesni ir lengvai krentantis, tai džiaugiuosi šiuo efektu, pleiskanu taip pat nepastebėjau, tai tikiuosi jų ir nebebus. Pakuotė graži ir gerai sugalvota idėja, kad galima parašyti koki nori užrašą. Viskas patinka.
Ornela
Visų pirmą esu labai nustebusi gavusi iš Jūsų laišką. Toks požiūris į klientą - garantuota sėkmė. Produkcija esu labai patenkinta. Kondicionierius padaro labai švelnius plaukus. Ačiū Jums už tai ką darote ir linkiu didžiausios sėkmės💚🚀
Santa
Pirmiausia noriu padėkoti už tokį nuoširdų rūpestį savo klientais 💝 Nes ir priešpaskutinį kartą užsisakinėjus šampuną ir Jums pagerinus jo formulę po susirašinėjimo, plaukai tikrai mažiau riebalavosi, o galiukai nesausėjo, kas man buvo labai aktualu:)
Natalija
Laba diena Taip siuntinuką gavau ir jau keletą kartų išbandžiau Pirmiausia tai atkreipiau dėmesį į šampūno kvapą, kuris švelniai, maloniai kvepia
Šiuo produktu tikrai likau patenkinta, nes paskutiniu metu
expermentuoju su šampūnas ir balzamais, ieškau kad padėtų plaukui
nesipūsti ir likti glotniams, o šis palieka mano plaukus ir minkštus ir
glotniasnius, atrodančius sveikai, tai manau būsiu atradusi tai ko
ilgai ieškojau dėkoju Tavo šampūnui.
Gintarė
Sveiki,gavome produktus ir labai džiugu,kad buvo greitas pristatymas
Pirkau šia produkcija dukrai,nes labai greit susiriebaluoja plaukai,o
su jūsų produktais ir švelnesnis plaukas ir kelias dienas ilgiau gali
pratemti neplovus galvos Tikrai smagu,kad gera jūsų produkcija, dekui.
Erika J.
Gavau siuntinuką, puikus įpakavimas,didelis dėkui už Justinai asmeniškai skirtą šampūną:)Po gimtadienio tikrai išbandys ir parašysim atsiliepimą.Dėkui visai komandai, kad pakeliat nuotaiką ir puoselėjatmūsų plaukus:)
Edita B.