Susisiekite: +370 655 37364

Tavo gražių plaukų formulė

įvertino 4.8 - 44000+ laimingų klienčių

Transformuok plaukus per 30d.

arba grąžinsime sumokėtus pinigus

Bendradarbiaujame

Dažniausiai užduodami klausimai

Užpildykite unikalią anketą: Pradėkite nuo trumpo klausimyno apie jūsų plaukų tipą, problemas ir pageidavimus. Tai padės mums suprasti, ko ieškote. (užtruksite vos kelias minutes)

AI parenka ingredientus: Mūsų pažangi dirbtinio intelekto sistema analizuos jūsų atsakymus ir parinks optimalius ingredientus, kurie geriausiai tinka spręsti jūsų nurodytas plaukų problemas.

Gaukite asmeninį pasiūlymą: Remiantis AI analize, gausite asmeninį šampūno pasiūlymą, pritaikytą pagal jūsų plaukų poreikius ir pageidavimus.

 

Mūsų šampūnų veiksmingumą užtikrina atidus mokslinių tyrimų ir inovacijų naudojimas.

Visi mūsų ingredientai yra kruopščiai atrinkti ir moksliniu požiūriu įrodyti, kad jie teikia tikslinius rezultatus, tokius kaip stipresni, sveikesni plaukai ir galvos odos būklės gerinimas.

Produktų formulės yra testuotos ir patvirtintos dermatologų, garantuojant, kad mūsų šampūnai yra ne tik saugūs, bet ir išties veiksmingi sprendžiant įvairias plaukų ir galvos odos problemas.

Mūsų šampūnuose naudojami tik saugūs, veiksmingi ir moksliniais tyrimais patvirtinti ingredientai, kruopščiai patikrinti dermatologų. Visiškai atsisakome sulfatų (SLS), parabenų, silikonų ir kitų žalingų cheminių medžiagų, pasirinkdami natūralius ir švelnius komponentus, kurie maitina plaukus be jokio pavojaus jūsų sveikatai.

Mūsų įsipareigojimas kokybei ir saugumui reiškia, kad kiekvienas naudojamas ingredientas yra atrinktas dėl jo teigiamo poveikio plaukams, remiantis naujausiais moksliniais tyrimais ir dermatologiniais testais.

100% besąlyginė pinigų grąžinimo garantija.

Mes tikime, kad per vieną mėnesį jūsų plaukai patirs teigiamus pokyčius. Tačiau neslėpsime – taip jau kartais nutinka, kad retais atvejais mūsų produktai gali netikti visiems.

Tai yra natūralu ir mes tai priimame atvirai. Jei pasiekti norimų rezultatų Jums nepavyks, mūsų komanda bus šalia, ir mes dėsime visas pastangas, kad rastume Jums tinkamiausią sprendimą.

Jei vis tik produktai jums netiks, galėsite pasinaudoti 100% besąlygine pinigų grąžinimo garantija ir atgauti visus sumokėtus pinigus.

Pristatymas

Tavo siuntinukas yra išsiunčiamas naudojantis paštomatu per 1-3 d.d. po užsakymo apmokėjimo gavimo. Po to kai siunta įdedama į paštomatą, tave ji pasiekia per 1-3 d.d. Kuomet tavo siuntinukas bus išsiųstas, gausi apie tai informuojanti el. laišką, o kuomet bus pristatytas į tavo pasirinktą paštomatą – gausi apie tai informuojančią SMS žinutę, todėl užsakymo metu būtinai teisingai įrašyk savo telefono numerį!

Grąžinimas
Mes tikime savo produktų kokybe ir norime, kad jūs jaustumėtės saugūs pirkdami iš mūsų. Todėl siūlome 100% besąlyginę pinigų grąžinimo garantiją. Kaip tai veikia?

  1. Išbandykite priemones: Naudokite produktus taip, kaip nurodyta etiketėse ar instrukcijose. Tai gali būti vienas kartas arba daugiau – svarbu, kad jūs turėtumėte galimybę įsitikinti, ar produktas jums tinka ar ne.
  2. Susisiekite su Mumis: Jei nuspręsite, kad produktas jums netinka, tiesiog susisiekite su mumis per 30 dienų nuo pirkimo datos. Tai galite padaryti el. paštu, telefonu arba socialiniuose tinkluose.
  3. Grąžinimas arba Keitimas: Po to, kai susisieksite, mes pasiūlysime jums keisti produktą į kitą arba grąžinsime jums visą sumą, kurią sumokėjote.

MB "Tagataga"
Įmonės kodas: 304173166
PVM: LT100010216017
Adresas: Raudondvario pl.101a, Kaunas
Tel.nr. +370 655 37364 (9:00 - 18:00 val.)
El.paštas: labas[eta]tavosampunas.lt (atsakome laiškus per 1-6 val)

Nemokamas siuntimas LT

Užsisakius už €29 ir daugiau

14 dienų grąžinimo garantija

Be rūpesčių, paprastai ir lengvai

Greitas pristatymas

Paštomatu per 3-5 d.d.

100% Saugus atsiskaitymas

Visi populiariausi mokėjimo būdaiVisa

Pasirinkite produktą iš sąrašo

Suk 🫶prizų ratą!

Suk prizų ratą ir laimėk prizą! Norint sukti ratą, primiausia įvesk savo el. pašto adresą ir paspausk ant mygtuko "Sukti"

Prizas bus pridėtas prie jūsų užsakymo Tavo Šampūno e-parduotuvėje!  
SUKTI RATĄ
Never
Remind later
No thanks