Susisiekite: +370 655 37364

Tavo gražių plaukų formulė
riebaluoti plaukai

Gal jau laikas atsisveikinti su riebaluotų plaukų problema? Atraskite natūralių ingredientų galią

Daugelis iš mūsų yra patyrę riebaluotų plaukų kančią. Tai ne tik vienkartinis nepatogumas,  tai gali tapti nuolatine kova, turinčia įtakos viskam – nuo išvaizdos iki nuotaikos. Tačiau neverta daugiau kankintis – sprendimas jau yra. Šiame tinklaraščio įraše nagrinėsime pagrindines riebaluotų plaukų priežastis ir sužinosime, kaip natūralūs ingredientai gali pagelbėti siekiant švarių ir sveikų plaukų.

Trumpai: pagrindinės plaukų riebalavimosi priežastys

Įsivaizduokite, kad kiekvieną rytą atsibundate su viltimi, kad šiandien bus kitaip, o veidrodyje jus pasitinka tas pats nepageidaujamas vaizdas – riebaluotos, gležnos plaukų sruogos, prigludusios prie galvos odos. Tai mažų mažiausiai nuliūdina. Tačiau kodėl taip nutinka? Kodėl diena iš dienos turime kęsti riebaluotų plaukų problemą?

Pagrindinė riebių plaukų priežastis – pernelyg aktyvios riebalinės liaukos, kurios galvos odą užtvindo riebalų pertekliumi. Stresas, hormonai ir genetika gali paaštrinti šią problemą, todėl galite jaustis tarsi kovotumėte su neįveikiama problema. Tačiau mus vargina ne tik fizinis riebaluotų plaukų diskomfortas, bet ir emocinė našta. Nesvarbu, ar tai būtų baimė, kad kiti mus nuvertins, ar nusivylimas nuolat bandant paslėpti riebius plaukus, gyvenimas su riebiais plaukais gali smarkiai pakenkti mūsų psichinei savijautai. 

Taigi, jei kada nors dėl vienos iš “bad-hair-day” buvote arti pravirkimo ribos, žinokite, kad esate ne vieni. Riebaluoti plaukai gali būti dažna problema, tačiau tai nereiškia, kad ji mažiau vargina tuos, kurie su ja kovoja kasdien.

Neigiama tradicinių plaukų priežiūros priemonių pusė

Daugelyje įprastinių plaukų priežiūros priemonių sudėtyje esantys šiurkštūs ingredientai, pavyzdžiui, sulfatai ir silikonai, gali iš galvos odos pašalinti natūralius riebalus ir sukelti perteklinį riebalų išsiskyrimą [1]. Be to, tokios sudedamosios dalys kaip parabenai ir ftalatai gali sutrikdyti natūralią galvos odos pusiausvyrą ir padidinti riebalavimąsi [2].

Tyrimai rodo, kad ilgai naudojant įprastines plaukų priemones, kurių sudėtyje yra šiurkščių cheminių medžiagų, galvos oda gali būti sudirginta, išsausėjusi ir labiau riebaluotis, nes galvos oda bando kompensuoti prarastą drėgmę [3]. Be to, ant galvos odos susikaupusios šios cheminės medžiagos gali užkimšti poras ir trukdyti galvos odai reguliuoti riebalų gamybą [4].

Natūralių ingredientų galia

naturalus ingredientai riebiems plaukams  

Natūralūs ingredientai yra švelni, bet veiksminga alternatyva įprastiniuose plaukų produktuose naudojamoms cheminėms medžiagoms. Esame atradę TOP3 natūralius ingredientus kovai su riebaluotais plaukais.[/caption]
  • Čiobrelių ekstraktas turi daug antioksidantų ir antimikrobinių savybių, padeda valyti galvos odą ir reguliuoti riebalų gamybą. Taip pat tyrimai parodė, jog jis pasižymi sutraukiančiomis savybėmis, kurios padeda kontroliuoti riebalų perteklių galvos odoje, todėl yra vertingas ingredientas kovojant su riebiais plaukais [5].
  • Arbatmedžio lapų aliejus pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis, kovoja su riebalavimusi ir kartu ramina sudirgimą. Tyrimai rodo, kad arbatmedžio lapų aliejus veiksmingai valo galvos odą, pašalindamas riebalavimąsi skatinančias bakterijas ir grybelius, todėl yra puiki natūrali priemonė riebiems plaukams gydyti [6].
  • Kajaputis (smulkiųjų mirtų) aliejus garsėja savo gebėjimu mažinti riebalų perteklių galvos odoje, malšinti sudirgimą ir uždegimą, skatinant sveikesnę galvos odos aplinką [7].

Šie natūralūs ingredientai veikia sinergiškai, atkuria galvos odos pH pusiausvyrą, atkemša poras ir maitina plaukų folikulus, todėl plaukai tampa sveikesni ir mažiau riebaluojasi. Pasitelkę gamtos galią, žmonės gali pasiekti optimalią galvos odos sveikatą ir visam laikui atsisveikinti su riebiais plaukais.

Trumpai tariant, norint veiksmingai spręsti riebių plaukų problemas, svarbiausia pereiti prie natūralių ingredientų. Įprastiniai plaukų priežiūros produktai dažnai pablogina šią problemą, dėl sudėtyje esančių šiurkščių cheminių medžiagų. Rinkdamiesi natūralaus pagrindo produktus galite atsisveikinti su riebiais plaukais ir pasisveikinti su sveika ir subalansuota galvos oda. 

Riebaluotų plaukų problemos sprendimui: 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas siuntimas LT

Užsisakius už €29 ir daugiau

14 dienų grąžinimo garantija

Be rūpesčių, paprastai ir lengvai

Greitas pristatymas

Paštomatu per 3-5 d.d.

100% Saugus atsiskaitymas

Visi populiariausi mokėjimo būdaiVisa

Pasirinkite produktą iš sąrašo